شيک ترین رنگ ها برای ست کردن

ست زرد و مشکی

هوا که رو به سردی می گذارد، لباس های روشن کنار می رود و از رنگ های تیره بیشتر استفاده می شود. اما همانطور که طراحان لباس عقیده دارند، تنوع رنگ ها در ست لباس بهتر میباشد در تمام فصل ها وجود داشته باشد.

زرد به عنوان رنگی گرم و تند، در همه فصول سال به کار می رود. از طرفی مشکی رنگی خنثی میباشد که تضاد قشنگی با زرد دارد. یکی از روش های ست کردن زرد و سیاه، انتخاب لباس اصلی مثل مانتو یا پالتو به رنگ زرد و بقیه لباس ها به رنگ سیاه است.

زرد رنگی میباشد که به بعضی رنگ پوست های خاص می آید. به همین علت از شال زرد کمتر استفاده می شود. علاوه بر آن به علت جذابیت زیاد این رنگ، پوشیدن شلوار و کفش زرد جلب توجه زیادی می کند. در ست زرد و مشکی اگر زرد فقط در مانتو و پالتو به کار رود، شیک تر است.

نکته: شال و روسری زرد و بقیه رنگ های گروه زرد برای رنگ پوستی که بیشتر به سرخی می زند، مناسب است.

زرد رنگی گرم و تند و مشکی رنگی خنثی میباشد که تضاد قشنگی با زرد دارد

تركيب رنگ استثنايى

سه رنگی که کنار هم یک ترکیب فوق العاده را به وجود می آورد ترکیب قرمز، سفید و سورمه ای است. قرمز یکی از جذاب ترین رنگ هاست و افرادی که در پوششان از قرمز استفاده می کنند بدون شک از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند.

تركيب رنگ هايی كه با قرمز ست می شوند شامل مشكی، سفيد، كرم، طلايی، سورمه ای و لاجوردی هستند. رنگ قرمز جز رنگ های اصلی و گرم میباشد كه شما را جذاب تر نشان می دهد و به همه رنگ پوستی می آید.

رنگ قرمز با مشكی، سفيد، كرم، طلايی، سورمه ای و لاجوردی ست می شود

ست کردن سبز و مشکی

انواع سبز که هماهنگی زیادی با مشکی دارد، سبز سدری، ارتشی و زیتونی است. ترکیب این گروه‌ از رنگ ها با مشکی بسیار شیک میباشد و در لباس مجلسی و ست لباس بیرون استفاده می شود.

در حال حاضر با توجه به اینکه رنگ سدری و ارتشی مد میباشد بهتر میباشد پالتو را سبز انتخاب کنید.

آرایش برنزه و تقریبا تیره برای این ترکیب رنگ لباس عالی است. البته این سبک آرایش باید به صورت و رنگ پوست بیاید.

انواع سبز که هماهنگی زیادی با مشکی دارد

ست بنفش و آبی

آبی رنگی سرد و یکی از رنگ های اصلی میباشد که انواع مختلف دارد. از آبی آسمانی گرفته تا فیروزه ای، آبی مایل به بنفش و سورمه ای همه در گروه رنگ آبی قرار دارند.

بنفش که از ترکیب آبی و قرمز به دست می آید، میتواند به هر کدام از این دو رنگ متمایل باشد. بنفش مایل به قرمز بیشتر به ارغوانی نزدیک است. بنفش با هر دو رنگ قرمز و آبی هارمونی دارد.

انواع آبی مثل آبی زنگاری، فیروزه ای و آبی پررنگ با بنفش و ارغوانی هماهنگ بوده و یک ترکیب رنگ سرد و ست لباس شیک و شاد را بوجود می آورد.

انواع رنگ های آبی با بنفش و ارغوانی هماهنگ می باشد

گردآوری: بخش مد بیتوته

منبع:سایت بیتوته