شيک پوشى با كت و شلوار بدون كراوات

اگر ساعت مچی تان بند چرمی میباشد که باید با کمربند و کفش تان ست نمایید

نکاتی برای شيک پوشى با كت و شلوار بدون كراوات

به محیط خود توجه داشته باشید

قبل از هر چیز یک توصیه به شما خواهیم نمود و آن این میباشد که اگر قصد رفتن به یک مجلس بسیار رسمی مانند عروسی و یا جلسه ای که در آن مهمانان خارجی حضور دارند، را دارید حتما کراوات بزنید ولی اگر باز هم قصد استفاده از کراوات را ندارید حتما پیراهن سفید و یا آبی روشن را انتخاب کنید تا جایی که امکان دارد ظاهر رسمی داشته باشید.

به یقه پیراهن تان توجه کنید

نقش یقه پیراهن تان بدون استفاده از کراوات دو چندان اساسی تر خواهد شد. یقه پیراهن های مردانه اغلب در بخش انتهایی خود دارای کلیپس پلاستیکی میباشد که به نگه داشتن فرم یقه کمک می کند. اگر هزینه شست و شو در خشکشویی برایتان خیلی اساسی نیست بهتر میباشد که پیراهن های کثیف خود را به آن ها بسپارید، اغلب آن ها از آهار برای فرم دادن یقه استفاده می کنند. ولی اگر در منزل، خودتان پیراهن هایتان را شستشو می کنید قبل از اتو زدن یقه مقداری آب را بر روی یقه اسپری نمایید.

یک دکمه پیراهن را باز بگذارم یا دو دکمه را؟

باز کردن دکمه پیراهن ظاهر شما را غیر رسمی تر خواهد نمود. تعداد دکمه هایی که باز خواهید گذاشت رابطه مستقیمی با اندازه اعتماد به نفس شما خواهد داشت. علاوه بر آن اگر بر روی پیراهن خود کت به تن می کنید می توانید گزینه دوم یعنی باز گذاشتن دو دکمه را انتخاب کنید. اساسا استفاده از کت سبب می شود که دست شما برای باز گذاشتن دکمه پیراهن تان بازتر باشد.

بر روی اکسسوری هایتان تمرکز کنید

هنگامی که از کراوات استفاده نمی کنید اهمیت بقیه اکسسوری هایتان دو چندان می شود.

ساعت مچی

اگر ساعت مچی تان بند چرمی میباشد که باید با کمربند و کفش تان ست نمایید و اگر فلزی میباشد که باید با سگک کمربند و دکمه سرآستین تان ست نمایید.

گردآوری: بخش مد بیتوته

منبع:سایت بیتوته